مدیران خودروعصر خودرو

اعلام دو عرضه بلوکی سهام تا پایان تیر ماه

عصر بازار- فرابورس در روزهای ۱۹و ۲۷ تیرماه میزبان عرضه بلوکی سهام دو شرکت‌ پتروشیمی داراب و کشاورزی و دامپروری ملارد شیر خواهد بود.

اعلام دو عرضه بلوکی سهام تا پایان تیر ماه
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایبِنا، تعداد 215 میلیون و 678 هزار و 810 سهم شرکت پتروشیمی داراب به طور یکجا و به صورت نقد از طریق عرضه در بازار «پایه ب» بر اساس مقررات بازار سوم فرابورس  به فروش می رسد.

  بدین ترتیب نوزدهم تیرماه در بازار پایه فرابورس  نزدیک به 6.32 درصد از سهام غیر مدیریتی شرکت پتروشیمی داراب در نماد «داراب4» با قیمت پایه هر سهم 1124 ریال عرضه می‌شود.

  واگذاری 99 درصدی سهام کشاورزی و دامپروری ملارد

  همچنین شرکت خدمات مدیریت صباتامین به وکالت از شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین در نظر دارد 99.99 درصد از سهام شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر را به طور یکجا و به صورت نقد یا نقد و اقساط از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس به فروش برساند.

  قیمت پایه هر سهم شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر 2974 ریال در نظر گرفته شده است و بدین ترتیب 299 میلیون و 998 هزار سهم این شرکت که موضوع فعالیت آن کشاورزی و دامپروری، صنایع غذایی، ایجاد صنایع جنبی به منظور تهیه، تولید و توزیع و فروش محصولات کشاورزی عنوان شده است، اواخر تیرماه عرضه می‌شود.

  بر این اساس چهارشنبه 27 تیرماه بازار سوم فرابورس میزبان عرضه این بلوک است که از سوی شرکت کارگزاری صباتامین به عنوان کارگزار عرضه‌کننده روی میز فروش می‌رود.

  گفتنی است که سهامدار عمده شرکت کشاورزی و دامپروی ملارد شیر که آخرین سرمایه آن 300 میلیارد ریال است، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین با دارا بودن 299 میلیون و 998 هزار سهم این شرکت است و شرکت‌های کشت و دامداری فکا و کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان هر کدام دارنده 1000 سهم شرکت کشاورزی و دامپروی ملارد شیر هستند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی