مدیران خودروعصر خودرو

اعضای هیات مدیره هپکو اراک معرفی شدند

عصر بازار- رئیس کل سازمان خصوصی سازی و معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: پنج نفر از بهترین مدیران صنعتی کشور به عنوان اعضای جدید هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هپکو اراک معرفی شدند.

اعضای هیات مدیره هپکو اراک معرفی شدند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایرنا، میرعلی‌اشرف عبداله پورحسینی روز چهارشنبه در حاشیه نشست معارفه هیات مدیره شرکت هپکو اراک، افزود: با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مدیریت شرکت هپکو اراک از یک ماه گذشته برای عبور از بحران و تسریع در رفع مشکلات این شرکت به سازمان خصوصی سازی واگذار شد و در این مدت پنج مدیر توانمند صنعتی کشور برای راهبری امور هپکو گزینش شدند.
  وی ادامه داد: بر این اساس غلامرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل، غلامرضا سمندر به عنوان رئیس هیات مدیره و علی انعامی، محمد حسین شهسوار و داود صلاحی به عنوان اعضای هیات مدیره جدید شرکت هپکو اراک انتخاب شدند.
  رئیس کل سازمان خصوصی سازی اضافه کرد : این افراد منتخب سازمان خصوصی سازی به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت هپکو اراک هستند و امید است با حمایت استاندار و مسئولان استان مرکزی و کارکنان این واحد مادرتخصصی بتوانند جایگاه صنعتی هپکو را ترمیم کنند.
  شرکت مهندسی و تولید ماشین آلات راهسازی، معدنی و کشاورزی هپکو اراک در سال 1386 فعالیت رسمی خود را به عنوان بزرگترین شرکت اقماری واحد تولید تجهیزات سنگین - هپکو با هدف استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه مهندسی و تولیدی آغاز کرد.
  رویکرد هپکو تولید ماشین آلات راهسازی و مشارکت فعال در انجام طرح های بزرگ کشور در زمینه های نیروگاهی، نفت و گاز و صنایع بزرگ است.
  این شرکت بهمن ماه سال گذشته به سهامدار جدید واگذار شد و وی نیز از اردیبهشت امسال فعالیت خود را به طور رسمی در شرکت آغاز کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی