عصر خودرو

شرح دلایل زیان ۹ ماهه "ولراز"

عصر بازار- مدیرعامل شرکت لیزینگ رازی از دلایل افزایش زیان در صورت مالی ۹ ماهه و همچنین جزئیات درآمد متفرقه سخن گفت.

شرح دلایل زیان ۹ ماهه "ولراز"
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار»، مدیرعامل ولراز از دلایل تحقق زیان شرکت به عدم مراجعه مشتری در این 9 ماه اشاره کرد و گفت: به دلیل مراجعه نکردن مشتری در این مدت جمعا سه فقره تسهیلات به مبلغ  تقریبی 688 میلیون تومان پرداخت گردیده که از محل آن 96 میلیون تومان سهم درآمد 9 ماهه و الباقی مربوط به درآمد تسهیلات پرداختی در سنوات قبل عنوان شده که سهم سال 95 از آن مبلغ 24 میلیون تومان است.

وی ادامه داد: افزایش هزینه ها نیز عمدتا مربوط به حقوق و دستمزد، حق مشاوره و حق الزحمه حسابرسی است که نسبت به 9 ماهه پارسال 20 درصد رشد داشته، از طرفی حق عضویت سال 95 در انجمن ملی لیزینگ ایران به مبلغ 15 میلیون تومان رشد 100 درصدی نسبت به سال قبل دارد.

این مقام مسئول تعدیلات سنواتی را عامل دیگر زیانده شدن شرکت دانست و در این باره افزود: تعدیلات سنواتی به مبلغ 84 میلیون تومان مربوط به برگ قطعی حقوق، عملکرد و مالیات ارزش افزوده سال 93 به مبلغ 13 میلیون تومان و همچنین بخشودگی 6 درصد جرائم شرکت درحال انحلال نیرو محرکه پارسیان به علت عدم توان پرداخت بدهی خود به مبلغ 71 میلیون تومان است.

مدیرعامل ولراز در پایان درمورد جزئیات درآمد متفرقه شرکت اظهار داشت: کل مبلغ درآمد متفرقه بابت سود سپرده بانکی دریافتی از بانکهای پاسارگاد و آینده است.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر