عصر خودرو

زمان و مکان معارفه شرکت صنایع تجهیزات نفت اعلام شد

عصر بازار- شرکت صنایع تجهیزات نفت با نماد "فنفت" در گروه فلزات اساسی جای گرفته و در زمینه تامین و ساخت تجهیزات مورد نیاز خطوط انتقال نفت و گاز (PipingMaterial) و همچنین سرمایه گذاری برای توسعه محصول فعالیت می کند.

زمان و مکان معارفه شرکت صنایع تجهیزات نفت اعلام شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از سنا، شرکت صنایع تجهیزات نفت در حال حاضر 5 شرکت وابسته (فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو)، پارس پنگان، تهران سوفا، گسترش شیرسازی و توس پیوند) و یک شرکت تابعه (پیچ و مهره های صنعتی ایران) را تحت پوشش دارد و دارای مشتریان بزرگی نفتی چون شرکت های نفت مناطق نفت خیز جنوب، نفت مناطق مرکزی ایران، نفت فلات قاره، نفت و گاز پارس، منطقه ویژه اقتصادی پارس، پایانه های نفتی ایران، ملی حفاری، ملی پخش فرآورده های نفتی، پالایشگاه های تهران و تبریزو ... است. این شرکت به زودی عرضه اولیه شده و 10درصد سهام ان در بازار دوم فرابورس معامله می شود.

حبیب محمدیان پور، معاون مالی و اقتصادی شرکت صنایع تجهیزات نفت در خصوص زمان معارفه و عرضه این شرکت گفت: معارفه در تاریخ سیزدهم دی ماه جاری ساعت ١٤ و در محل سازمان مدیریت صنعتی انجام می شود. عرضه اولیه سهم 10 درصد از سهام شرکت، معادل ٤٤میلیون سهم است.

وی در خصوص تولیدات و محصولات شرکت گفت: شرکت صنایع تجهیزات نفت در سال 70با ماموریت تولید تجهیزات صنعتی مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشی تاسیس گردید. که به عنوان یک شرکت مادر تخصصی شامل 5شرکت تابعه به نام های فناوری تجهیزات سرچاهی(وتکو)، پارس پنگان، تولید شیرهای نفتی تهران سوفا، گسترش شیرسازی و توس پیوند است.

به گفته وی، موضوع فعالیت شرکت و شرکت های تابعه آن در زمینه تولید محصولات سرچاهی و اقلام pining materialاست که شامل انواع شیرآلات صنعتی، اتصالات صنعتی، تجهیزات سرچاهی است.

محمدیان پور گفت: این شرکت از زیر مجموعه های سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت با بهره گیری از متخصصین مجرب و شرکت های کار آمد تابعه خود با خدمت گرفتن از تکنولوژی برتر برخی از شرکت های معتبر جهانی توانسته است جایگاه ویژه ای در عرصه صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی مطابق با استاندارهای بین المللی ایجاد کند.

این مقام مسئول در خصوص برنامه توسعه این شرکت عنوان کرد: از طرح های توسعه این شرکت تولید زانویی بدون درز تا سایز 36 اینچ با گریدهای کربن استیل و استیل آلیاژی ، تولید سه راهی بدون درز تا سایز 24 اینچ، تولید اتصالات فورجی تا سایز 4اینچ، تولید اتصالات درزدار استنلس استیل، طراحی و ساخت شیرهای استنلس استیل، طراحی و ساخت شیرهای cryogenic است. همچنین این شرکت برای تولید و واردات مواد اولیه از یورو استفاده می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت برنامه افزایش سرمایه دارد؟ گفت: شرکت برای شرکتهای زیر مجموعه برنامه افزایش سرمایه در دست بررسی دارد ولی فعلا برنامه برای افزایش سرمایه خود در دست اقدام نیست ولی با توجه به نیاز توسعه فعالیت و برنامه طرح توسعه شرکتهای تابعه، افزایش سرمایه ضروری است.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۱۴۴
  • بازار امروز
  • شماره ۱۴۲
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • هفته نامه
  • بازار امروز
  • شماره ۱۳۸
  • بازار اروز
آخرین بروزرسانی ۲۴ روز پیش
آرشیو