عصر خودرو

مدیرعامل بنیاد برکت خبر داد

سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیاردی در خوزستان

عصر بازار- مدیرعامل بنیاد برکت گفت:‌ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در جهت اجرای تفاهم‌نامه‌ خود با استانداری خوزستان با حجم سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیارد تومان، برای محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی استان برنامه‌های متعددی دارد.

سرمایه‌گذاری ۲۱ هزار میلیاردی در خوزستان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از فارس، عارف نوروزی در حاشیه‌ی بازدید از فعالیت‌های شرکت نفت و گاز پرشیا، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در میدان نفتی یاران شمالی، اظهار کرد: طرح توسعه‌ی میدان نفتی یاران شمالی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و با سرمایه‌گذاری بالغ بر 585 میلیون دلار، به نتیجه رسیده و پس از اجرای آن، روزانه 30 هزار بشکه نفت خام تولید و به وزارت نفت تحویل داده می‌شود.

وی افزود: فعالیت کنونی این پروژه یکی از اقدامات بسیار ارزنده در نقطه‌ی صفر مرزی است و ظرفیت اشتغال بالایی را برای جوانان این منطقه ایجاد کرده است.

نوروزی ادامه داد: امروز این مجموعه‌ی فعال، تأثیر بسزایی در افزایش فعالیت‌های تولیدی در این استان داشته و تمامی امکانات و تجهیزات و ماشین‌آلات مستقر در این میدان نفتی، بومی است.

مدیرعامل بنیاد برکت، تصریح کرد:  در شرایط کنونی نیاز است که با تکیه بر توانمندی‌ها و داشته‌های داخلی، ساختار اقتصاد مقاومتی را شکل داده و اقتصاد ایران را نسبت به مخاطرات و تهاجمات دشمن بیمه کنیم.

وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برنامه‌های متنوعی را در رابطه با مباحث مربوط به نفت و انعقاد قراردادهای جدید در دستور کار خود دارد.

مدیرعامل بنیاد برکت یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در جهت اجرای تفاهم‌نامه‌ی خود با استانداری خوزستان با حجم سرمایه‌گذاری 21 هزار میلیارد تومان، تلاش مضاعفی را آغاز کرده و برای محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در این استان برنامه‌های متعددی دارد. وی ادامه داد: هم‌چنین رفع مشکلات باقی‌مانده ناشی از جنگ در خوزستان یکی دیگر از برنامه‌های مجموعه‌های وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره)در ماه‌های آینده است.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر