عصر خودرو

طی حکمی از سوی معاون اجرایی سازمان بورس؛

صباغیان جانشین چاوشی شد

عصر بازار- بهنام چاوشی پس از یک دهه فعالیت در حوزه نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، مسؤولیت اداره امور نهادهای مالی را به راضیه صباغیان واگذار کرد.

صباغیان جانشین چاوشی شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از سنا، در حکمی که از سوی معاون اجرایی سازمان خطاب به صباغیان صادر شده آمده است: با توجه به مراتب شایستگی، پشتکار و جدیت سرکار عالی در انجام امور محوله و با توجه به پیشنهاد معاون محترم نظارت بر نهادهای مالی، طی این حکم به عنوان سرپرست اداره امور نهادهای مالی منصوب می‌شوید.

  چاوشی، دانش‌آموخته رشته مدیریت مالی در مقطع دکتری از دانشگاه تهران است. وی پیش از فعالیت در سازمان بورس با شرکت‌های سرمایه‌گذاری، مشاور سرمایه‌گذاری و کارگزاری‌ها همکاری داشته است. چاوشی در دوران ده ساله کاری خود در سازمان بورس، علاوه بر عضویت در کمیته علمی رشته MBA بازار سرمایه، در زمینه توسعه نهادهای مالی از قبیل صندوق‌های سرمایه‌گذاری، تأمین سرمایه، مشاور سرمایه‌گذاری و سایر نهادهای جدید نقش داشته است. مقصد کاری وی مدیرعاملی شرکت کارگزاری فیروزه آسیا عنوان شده است .

  صباغیان نیز دارای یک دهه فعالیت تخصصی در حوزه نهادهای مالی سازمان بورس است و پیش از این کارشناس مسؤول اداره امور نهادهای مالی بوده است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر