عصر خودرو

در نخستین رویداد سالانه "آپ" اتفاق افتاد:

رونمایی از محصول و خدمت جدید آسان پرداخت

عصر بازار:نخستین رویداد سالانه "آپ" در آستانه چهاردهمین سال فعالیت این مجموعه سه‌شنبه ۹ خردادماه با حضور مدیران این شرکت در هتل اسپیناس تهران برگزار شد. در این رویداد که با شعار "یک اَپ به وسعت زندگی" اتفاق افتاد دو هم‌بنیانگذار این مجموعه مهدی شهیدی و حامد منصوری به‌صورت تصویری و دیگر مدیران بخش‌های این مجموعه به‌صورت حضوری، جدیدترین دستاوردهای آسان پرداخت را به نمایش گذاشتند. در این رویداد از ۴ محصول و خدمت جدید مجموعه آسان پرداخت رونمایی به عمل آمد.

رونمایی از محصول و خدمت جدید آسان پرداخت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» منصوری در ابتدا اعلام کرد: اکنون از مرز 10 میلیون تراکنش در روز و 21 میلیون کاربر فعال در ماه عبور کرده‌ایم که این اتفاق حاصل اعتماد مردم به این مجموعه است. وی افزود: در یک ارتباط متقابل که بر پایه اعتماد بناشده باشد، هر محصولی میوه خواهد داد. شهیدی نیز در ادامه ضمن تقدیر از همکاری‌های سازنده این مجموعه با بانک کشاورزی، خبر از ورود این مجموعه به دو سرویس جدید "مکالمه صوتی و تصویری" و "VOD" داد که در آینده نزدیک از آن رونمایی خواهد شد.

آرمان فرج زاده مدیر اجرایی اپلیکیشن آپ ضمن اعلام سهم بازار 70 درصدی این مجموعه درمجموع  پرداخت‌های کشور گفت: در سال گذشته آپ به بیش از 63 میلیون شماره تلفن منحصربه‌فرد خدمت ارائه کرده است که بالاترین رکورد استفاده 9 میلیون و 500 هزار تراکنش در یک روز است. وی افزود: آسان پرداخت بیش از 100 سرویس را در 20 دسته‌بندی مجزا به کاربران ارائه می‌کند و سهم 35 درصدی از کل کارت به کارت‌های روزانه کشور را نیز به خود اختصاص داده است. فرج زاده ادامه داد: آپ سریع‌ترین رشد را نیز در سرویس‌های بیمه داشته و پربازدید‌ترین سرویس آن نیز خدمات ویژه گردشگری است.

شرکت آسان پرداخت در این رویداد از «آپ‌کارت» رونمایی کرد. این مجموعه با در دست داشتن بزرگ‌ترین کیف پول الکترونیکی کشور تصمیم گرفته تا با ورود به صنعت نئو بانک، کارت فیزیکی جدیدی را نیز تحت شبکه شتاب در اختیار کاربران خود قراردهد. این کارت به کیف پول الکترونیکی کاربر متصل شده و این امکان را می‌دهد تا کاربر بتواند از موجودی کیف پول الکترونیکی خود در تمامی سیستم‌های متصل به شبکه شتاب استفاده کند. آپ‌کارت‌ها به سرویس Cashback نیز مجهز هستند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند علاوه بر موجودی کیف پول الکترونیکی خود از سرویس‌های اعتباری نیز استفاده کنند.

در این رویداد، آپ علاوه بر رونمایی از چهره جدید بازطراحی شده رابط کاربری اپلیکیشن از سرویس بیمه اقساطی روزانه و پزشک هوشمند نیز رونمایی کرد. سرویس پزشک هوشمند که بانام "حال" در اپلیکیشن "آپ" فعالیت می‌کند یک دستیار پزشکی است ه با کمک هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می‌دهد تا با پاسخ دادن به چند سؤال ساده، از وضعیت سلامتی خود مطلع شوند. علاوه بر این، سیستم خرید بیمه با اقساط روزانه نیز برای کاربرانی که می‌خواهند حق بیمه خودرو یا موتورسیکلت خود را به‌صورت اقساطی و در بازه‌های زمانی طولانی پرداخت کنند نیز فعال‌شده است.