عصر خودرو

مدیرعامل ایران خودرو خبر داد

افزایش ۴۲ درصدی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو

عصر بازار- مدیرعامل ایران خودرو از افزایش ۴۲ درصدی تولید در این گروه صنعتی از ابتدای سال تا هفتم خردادماه خبر داد.

افزایش ۴۲ درصدی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایکوپرس؛ علیمردان عظیمی با بیان این که روند تامین و تولید در گروه صنعتی ایران خودرو به خوبی ادامه دارد، تصریح کرد: از ابتدای سال تا روز هفتم خردادماه، 95 هزار دستگاه انواع خودرو سواری و تجاری به تولید رسیده و توانسته ایم حدود 92 هزار دستگاه خودرو را به مشتریان عرضه کنیم.
  وی با تاکید بر این که با همت کارکنان و شبکه تامین و افزایش 42 درصدی، روند تولید شرایط بهتر از مدت مشابه سال گذشته را دارد، گفت: گروه صنعتی ایران خودرو طبق روال و با جدیت، موضوع تامین نقدینگی را به منظور تداوم تولید و گردش چرخ صنعت کشور دنبال می کند تا بتواند تکالیف و اهداف تعیین شده را در موعد مقرر به ثمر برساند.
  عظیمی با بیان این که گروه صنعتی ایران خودرو در شرایط سخت تحریم، دستاوردهای مناسبی را رقم زده، تصریح کرد: خودروساز بزرگ کشور، متعهد به عرضه به موقع خودروها و تامین نیاز بازار بوده و در این زمینه از هر اقدامی برای جلوگیری از ایجاد مانع فروگذار نخواهد کرد.
  وی افزود: در طرح فروش سامانه یک پارچه وزارت صمت، با استقبال بالای مشتریان، بیش از 800 هزار دستگاه خودرو از محصولات ایران خودرو به فروش رفته و این شرکت متعهد به واگذاری خودروها در موعد مقرر است و در این زمینه با توجه به افزایش تولید از ابتدای سال، توانسته شرایط واگذاری پیش از موعد را نیز برای برخی محصولات فراهم کند.
  عظیمی اظهار امیدواری کرد، با حمایت های عملی دستگاه های مربوطه، امکان افزایش و رشد تولید فراهم شود.

  برچسب ها