عصر خودرو

با وجود مخالفت وزارت ورزش؛

آگهی دعوت به مجمع پرسپولیس منتشر شد!

عصر بازار- با وجود مخالفت مسئولان وزارت ورزش و جوانان، آگهی دعوت به مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۳۰ اردیبهشت‌ماه منتشر شد.

آگهی دعوت به مجمع پرسپولیس منتشر شد!
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از تسنیم، حسین قربان‌زاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی چند روز پیش اعلام کرد مجمع دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با موضوع انتخاب و ترمیم اعضای هیئت مدیره روز 30 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، موضوعی که بلافاصله با واکنش وزارت ورزش روبه‌رو شد و محسن معتمدکیا مدیرکل اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان با انتشار پُستی تأکید کرد مجمع سرخابی‌ها پس از پایان مسابقات لیگ برتر و جام حذفی برگزار خواهد شد.

    در این زمینه حتی محمد پولادگر معاون وزیر ورزش نیز روز گذشته گفت: «تصمیم وزارت ورزش این است که این کار (مجمع استقلال و پرسپولیس) بعد از فینال جام حذفی برگزار شود تا تأثیری روی روند مسابقات نداشته باشد».

    با وجود مخالفت وزارت ورزش و جوانان، آگهی دعوت به مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس در تاریخ 1402/02/30 روی کدال منتشر شده است تا مشخص شود مخالفت‌ها با تصمیم سازمان خصوصی‌سازی تا این لحظه بی‌نتیجه بوده است و این مجمع ساعت 11 روز شنبه‌ 30 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

    در این آگهی دستورجلسه مجمع باشگاه پرسپولیس نیز انتخاب و ترمیم اعضای هیئت مدیره ذکر شده است.

    برچسب ها