عصر خودرو

فروش ۱۵۳۴ میلیارد تومان اموال تملیکی در مزایده ۲۶۴

عصر بازار- مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد که در مزایده ۲۶۴ این سازمان بالاترین میزان فروش در مزایده‌های فوق‌العاده کالاهای تملیکی رقم خورد.

فروش ۱۵۳۴ میلیارد تومان اموال تملیکی در مزایده ۲۶۴
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از مهر، سید عبدالمجید اجتهادی، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در مزایده 264 سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی 1,538 میلیارد تومان کالا عرضه شده بود که شامل انواع کالا از جمله ماشین آلات راهسازی بود سال‌ها در گمرکات و بنادر نگهداری می‌شد و تعیین تکلیف نشده بود.

  وی ادامه داد: همچنین تعدادی خودروهای سواری و کالاهای دیگر از جمله حدود 470 کیلو زعفران بود که به اتهام قاچاق به نفع دولت ضبط شده و در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار داده شد.

  وی همچنین گفت که برخی از این کالاها به شرط صادرات فروخته شده است.

  مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در این مزایده با بالاترین فروش سازمان اموال تملیکی در مزایده‌های فوق العاده مواجه بودیم به طوری که از این میزان 817 میلیارد تومان از کالاها دارای پیشنهاد بوده و با رشد 53 درصدی 1,254 میلیارد تومان از این کالاها به فروش رسید.

  اجتهادی با اشاره به برگزاری مزایده‌های عادی و فوق‌العاده حتی تا دو بار در ماه در بعضی استان‌ها گفت: برنامه این است که تا سه ماهه ابتدایی سال 1402 کلیه ماشین آلات راهسازی که در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار داده شده و خودروهایی که کالاهای رسوبی محسوب می‌شود تعیین تکلیف شود.

  برچسب ها