عصر خودرو

سرمایه‌گذاران اصلی از بیت‌کوین فراری شدند

عصر بازار- قیمت سهام صرافی ارز دیجیتال که نشان‌دهنده مسیر اصلی سرمایه‌گذاران فردی برای خرید بیت‌کوین است به پایین‌ترین سطح سقوط کرد.

سرمایه‌گذاران اصلی از بیت‌کوین فراری شدند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایسنا، شرکت کوین‌بیس قصد دارد فراتر از یک صرافی ارائه‌دهنده خرید و فروش ارز دیجیتال ظاهر شود اما به نظر می‌رسد متاسفانه آینده این پلتفرم که بزرگ‌ترین پلتفرم در ایالات‌متحده و رایج‌ترین مورد در بریتانیاست با رمزارز مرتبط است.

  سهام این شرکت، یکی از قربانیان وثیقه سقوط رمزارزهاست که از زمان ثبت رکورد در اوایل نوامبر، بیش از 1.3 تریلیون دلار را از بین برده است.

  قیمت سهام در حال حاضر از قیمت عرضه اولیه سهام در آوریل گذشته 310 دلار فاصله دارد زیرا در آن روز ارزش بازار  85.6 میلیارد دلار بود و در کمتر از یک سال 35 میلیارد دلار کاهش یافته است.

  سرمایه‌گذاران کوین‌بیس از ژانویه، شاهد کاهش 16 میلیارد دلاری سرمایه در بازارهای ارزهای دیجیتال بوده‌اند.

  کوین‌بیس بیش از حد به بیت‌کوین و اتریوم وابسته و بیشتر تراکنش‌ها در کوین‌بیس شامل بیت‌کوین و اتریوم است که در پنج هفته گذشته در حال سقوط آزاد بوده‌اند. دو ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار به ترتیب 48.1 درصد و 48.7 درصد از بالاترین سطح تاریخ خود در 10 نوامبر را از دست داده‌اند.

  بیت‌کوین و اتریوم با هم 43 درصد از درآمد 1.1 میلیارد دلاری کوین‌بیس را در سه ماهه سوم تشکیل دادند. این شرکت گفته است که عملکرد کوتاه‌مدت آن تا حد زیادی توسط قیمت کریپتو تعیین خواهد شد.

  کوین‌بیس که در سال 2012 به‌عنوان راهی برای ساده‌کردن خرید بیت‌کوین تاسیس شد تحت عنوان محبوب‌ترین صرافی رمزنگاری در ایالات‌متحده ظاهر شد و ارزش آن در کنار ارزهای دیجیتال بیت‌کوین و اتریوم افزایش یافت.

  این سرویس در پایان سه ماهه سوم 73 میلیون کاربر دارد، در حالی که تعداد کاربران تراکنش ماهانه از 2.1 میلیون سال قبل به 7.4 میلیون افزایش یافته است و درآمد خود را از طریق هزینه‌هایی که برای تراکنش‌های انجام شده توسط کاربران دریافت می‌کند به دست می‌آورد و این درآمد با کاهش علاقه به رمزارزها کاهش خواهد یافت.

  کوین‌بیس یکی از محبوب ترین پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال در ایالات‌متحده و از معدود فهرست‌های موجود در بورس است.

  برچسب ها
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • بازار امروز ۳۲۱
    • بازار امروز ۳۲۰
    • بازار امروز ۳۱۹
    • بازار امروز ۳۱۸
    • بازار امروز ۳۱۷
    • بازار امروز ۳۱۶
    • بازار امروز ۳۱۵
    • بازار امروز ۳۱۴
    • بازار امروز ۳۱۳
    آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار