عصر خودرو

اسنپ چت ۱۰۰ میلیارد دلاری شد

عصر بازار- شرکت اسنپ چت در پی افزایش استفاده و بهبود بازار تبلیغات دیجیتالی که از صعود ارزش سهام شبکه اجتماعی در سال جاری حمایت کرده، به ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلار رسید.

اسنپ چت ۱۰۰ میلیارد دلاری شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایسنا، ارزش سهام مالک اسنپ چت پس از پیش بینی خوش بینانه بانک مورگان استنلی از رشد سریعتر از حد انتظار فعالیت، درآمد و سودآوری این شرکت، حداکثر 3.5 درصد رشد کرد. ارزش سهام اسنپ از اکتبر دو برابر شده و از سال گذشته بدنبال افزایش استفاده از محصولات این شرکت در دوران پاندمی ویروس کرونا، بیش از چهار برابر افزایش پیدا کرده است.

    شرکتهای رسانه اجتماعی با صرف زمان بیشتر توسط مصرف کنندگان در پلتفرمهای آنها و بهبود هزینه در بخش تبلیغات دیجیتالی پس از افتی که سال گذشته داشت، شاهد افزایش درآمدشان بوده اند. شمار کاربران روزانه فعال اسنپ در سه ماهه چهارم به 265 میلیون نفر رسید که 22 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 افزایش داشت. این شرکت مستقر در سانتا مونیکای کالیفرنیا پیش بینی کرد رشد درآمد امسال در مقایسه با رشد 46 درصدی سال 2020 شتاب بیشتری خواهد گرفت.

    بر اساس گزارش بلومبرگ، اسنپ اکنون از چهار پنجم شرکتهای حاضر در شاخص اس اند پی 500 شامل تارگت و لاکهید مارتین، ارزش بیشتری دارد.

    برچسب ها