عصر خودرو

در بیست و سومین سال رتبه‌بندی شرکت‌های برتر

ایران‌خودرو برترین خودروساز کشور شد

عصر بازار- شرکت ایران‌خودرو در بیست و سومین همایش شرکت‌های برتر ایران که روز گذشته در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، برترین رتبه کشور در گروه وسایط نقلیه و قطعات خودرو را از آن خود کرد.

ایران‌خودرو برترین خودروساز کشور شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران‌خودرو در سال مالی 98، بالاترین رتبه فروش در صنعت را در گروه وسایط نقلیه و قطعات خودرو به دست آورده است.
    همچنین، این خودروساز رتبه نهم فروش در میان 500 شرکت برتر ایرانی در سال مالی 98 را به خود اختصاص داده است.
    این عنوان در حالی به دست آمده است که تحریم‌های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا، شرایط تولید را با مشکلات و موانعی مواجه کرد، اما گروه صنعتی ایران خودرو با همراهی و همدلی شرکت‌های تامین‌کننده، بحران‌ها را به بهترین شکل مدیریت کرده و توانسته همچنان جایگاه خود را در میان خودروسازان کشور حفظ کند. 
    گفتنی است، بیست و سومین همایش شرکت‌های برتر ایران روز گذشته، با حضور محدود چند تن از مقامات کشوری و مدیران شرکت‌های برتر ایران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد که گروه صنعتی ایران‌خودرو همچون‌گذشته، در میان شرکت‌های خودرویی سرآمد شناخته شد. سازمان مدیریت صنعتی، هر ساله، 500 شرکت ایرانی را براساس 33 شاخص ارزیابی و رتبه‌بندی می‌کند.

    برچسب ها