برنجعصر خودرو

نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "بخاور" ۱۰ برابر شد

عصر بازار- بیمه زندگی خاورمیانه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۹۹۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۹۱۰ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

سود هر سهم "بخاور" ۱۰ برابر شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از سنا، شرکت بیمه زندگی خاورمیانه با سرمایه یک هزار و 200 میلیارد ریال، صورت‌های مالی 6 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 30 اسفند 1399 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

    شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و 188 میلیارد و 326 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 990 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش 910 درصدی برخوردار است.

    این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش 921 درصد نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ یک هزار و 108 میلیارد و 216 میلیون ریال اعلام کرده است.

    یادآوری می‌شود "بخاور" در دوره 6 ماهه نخست سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ 98 ریال و سود خالص را 117 میلیارد و 943 میلیون ریال قید کرده است.

    برچسب ها