برنجعصر خودرو

اعلام زمان گشایش نماد دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت

عصر بازار- بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای زمان گشایش نماد دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت را اعلام کرد.

اعلام زمان گشایش نماد دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از سنا، در اطلاعیه بورس تهران آمده است که شرکت سرمایه گذاری استان گلستان سهام عدالت، شنبه 12 مهر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس به عنوان ششمین شرکت سرمایه گذاری استانی با نماد «وسگلستا» آماده انجام معامله می شود.

    بر اساس این اطلاعیه سرمایه این شرکت 11.9 هزار میلیارد تومان است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده بر اساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و پیرو افزایش قیمت سهام شرکت های موجود در پرتفوی، ارزش دارایی های آن افزایش یافته است. لازم است سهامداران فعلی نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.

    در ادامه این اطلاعیه آمده است که شرکت سرمایه گذاری استان کرمانشاه سهام عدالت، شنبه 12 مهر برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران به عنوان هفتمین شرکت سرمایه گذاری استانی با نماد «وسکرشا» آماده انجام معامله است.

    همچنین سرمایه این شرکت 8.5 هزار میلیارد تومان است و با توجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده بر اساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و پیرو افزایش قیمت سهام شرکت های موجود در پرتفوی، ارزش دارایی های آن افزایش یافته است. لازم است سهامداران فعلی نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام کنند.

    برچسب ها