برنجعصر خودرو

شرکت های سرمایه گذاری استان لرستان و مازندران در بورس تهران درج شدند

عصر بازار- شرکت سرمایه‌گذاری استان مازندران با سرمایه ۱۸۸,۵۷۲ میلیارد ریال با نماد «وسمازن» به عنوان بیست و پنجمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

شرکت های سرمایه گذاری استان لرستان و مازندران در بورس تهران درج شدند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از روابط عمومی بورس اوراق بهادار تهران ، در راستای اجرای ابلاغیه مقام معظم رهبری به تاریخ 9 اردیبهشت 99 و آیین نامه اجرایی آزادسازی سهام عدالت مصوب 4 مرداد 99 شورای عالی بورس و اوراق بهادار، با پذیرش شرکت سرمایه ­‌گذاری استان مازندران به عنوان بیست و پنجمین شرکت سرمایه‌ گذاری استانی و پانصد و هفتاد و چهارمین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران موافقت شد.

  این شرکت در گروه «سرمایه گذاری ها» و بخش «سایر واسطه‌ گری های مالی» با کد صنعت 5699 و نماد «وسمازن، Vasemazan» در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد .

  شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری استان مازندران از تاریخ 31  شهریور 99 تحت شماره 11044 به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

  مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت مذکور در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) افشا شده است.

  خبر دیگر اینکه ، شرکت سرمایه‌گذاری استان لرستان نیز با سرمایه 92,920 میلیارد ریال با نماد «وسلرستا» به عنوان بیست و چهارمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

  بر اساس مصوبه هیات پذیرش، با پذیرش شرکت سرمایه ‌گذاری استان لرستان به عنوان بیست و چهارمین شرکت سرمایه‌ گذاری استانی و پانصد و هفتاد و سومین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران موافقت شد و در گروه «سرمایه‌ گذاری ها» و بخش «سایر واسطه‌ گری های مالی» با کد صنعت 5699 و نماد «وسلرستا، Vaseloresta» در فهرست نرخ­های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

  شرکت سرمایه ‌گذاری استان لرستان از تاریخ 31 شهریور 99  به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است . مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت مذکور در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) نیز افشا شده است.