برنجعصر خودرو

خبرهای خیلی خوب شریعتمداری برای بازنشستگان تامین اجتماعی

عصر بازار- محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از دو اتفاق خوب برای بازنشستگان تامین اجتماعی در آینده نزدیک خبر داد.

خبرهای خیلی خوب شریعتمداری برای بازنشستگان تامین اجتماعی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در گفت وگوی زنده اینستاگرامی با اعلام این خبر اظهار کرد: مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی برای واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان با هماهنگی سازمان بورس را دریافت کردم.
    وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی همچنین از هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه برای واگذاری 30هزار میلیارد تومان از سهام شرکت های دولتی به ازای مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت خبر داد.
    گفتنی است: ارزش هر سهم شستا در زمان عرضه در  27 فروردین ماه 860 تومان بود که هم اکنون ارزش هر سهم به بیش از سه هزار و 500 تومان رسیده است.
    هفته گذشته هیات وزیران  با پرداخت 32 هزار میلیارد تومان طلب سازمان تامین اجتماعی از دولت موافقت کرده بود که با افزایش 30 هزار میلیارد تومانی آنچه که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز از آن یاد کرد، مجموع طلب های واصل شده این سازمان از دولت تا پایان سال به 62 هزار میلیارد تومان می رسد که گام بزرگی در راستای حل مشکلات بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی است.

    برچسب ها