برنجعصر خودرو

طی ۱۲ ماه؛

"والبر" به هر سهم ۱۰۶۸ ریال اختصاص داد

عصر بازار- گروه دارویی البرز در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۷۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۹ درصدی برخوردار است. این شرکت بورسی، در صورت های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۹۴۵ ریال اعلام کرده بود.

"والبر" به هر سهم ۱۰۶۸ ریال اختصاص داد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از سنا، گروه دارویی البرز با سرمایه 4 هزار و 800 میلیارد و 100 میلیون ریال، صورت‌های مالی 12 ماهه دوره مالی منتهی به 29 اسفند 1398 را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

  گروه دارویی البرز در دوره یاد شده، مبلغ 5 هزار و 125 میلیارد و 766 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و 68 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش 59 درصدی برخوردار است.

  این شرکت سود انباشته پایان سال را با افزایش 116 درصدی نسب به دوره مشابه گذشته، 5 هزار و 357 میلیارد و 345 میلیون ریال اعلام کرده است.

  لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده گروه دارویی البرز، افزایش 123 ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

  "والبر" در دوره 12 ماهه سال مالی منتهی به اسفند 97، به صورت حسابرسی شده، مبلغ 2 هزار و 481 میلیارد و 197 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ 671 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

  برچسب ها