عصر خودرو

وزیر جهاد کشاورزی گرانی لبنیات را به وزارت صنعت پاس داد

عصر بازار- وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت‌گذاری بر محصولات پروتئینی توسط وزارت صمت صورت می‌گیرد، گفت: ‌وزارت جهاد کشاورزی نیز در این خصوص همکاری خوبی با وزارت صمت دارد.

وزیر جهاد کشاورزی گرانی لبنیات را به وزارت صنعت پاس داد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصربازار» به نقل از تسنیم، کاظم خاوازی عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر مشکل خاصی در تامین نهاده‌های دامی مورد نیاز برای کشور وجود ندارد و وزارت جهاد کشاورزی با اهتمام ویژه‌ای اقدامات لازم را در این راستا عملیاتی می‌کند.

  وی از ورود محموله‌های عظیم نهاده‌های دامی به بنادر خبر داد و افزود: هم‌اکنون محموله‌های عظیم نهاده‌های دامی وارد بنادر کشور شده ‌و برای وارد سازی این محموله‌ها به شبکه توزیع برنامه‌ریزی می‌شود.

  خاوازی با اشاره به همکاری های وزارت کشاورزی و وزارت صمت تصریح کرد: در حوزه نهاده‌های دامی در بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت همکاری و مشارکت مناسبی وجود دارد و در حال حاضر به اندازه کافی جو، ذرت و کنجاله سویا برای کشور تامین شده است.

  وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر توزیع روزانه و مستمر نهاده‌های دامی در کشور بیان کرد: در حال حاضر در بحث تامین نهاده های دامی مورد نیاز کشور مشکلی وجود ندارد و به طور متوسط روزانه 30 هزار تن نهاده دامی در مناطق مختلف کشور توزیع می‌شود.

  وی با بیان اینکه قیمت‌گذاری بر محصولات پروتئینی توسط وزارت صمت صورت می‌گیرد، اظهار کرد: در خصوص حوزه محصولات پروتئینی قیمت‌گذاری در این محصولات بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است اما ‌وزارت جهاد کشاورزی نیز در این خصوص همکاری خوبی با وزارت صمت دارد.

  برچسب ها