عصر خودرو

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان:

۷ رسته دیگر به رسته‌های بشدت آسیب دیده بخش کشاورزی اضافه شدند

عصر بازار- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: بر اساس دستورالعمل جدید معاونت اقتصادی رئیس جمهوری، ۷ رسته بخش کشاورزی جز واحدهای آسیب دیده و متاثر از کرونا محسوب شدند.

۷ رسته دیگر به رسته‌های بشدت آسیب دیده بخش کشاورزی اضافه شدند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایسنا، محمدفرید سپری با اشاره به ابلاغیه معاونت رئیس جمهوری اظهار کرد: پیرو ابلاغیه جدید معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور درمورد تعیین رسته های کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا دستورات لازم به وزارتخانه‌های مختلف از جمله وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شده است.

    وی افزود: طبق این دستورالعمل کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در هفت رسته فعالیتی کشاورزی به رسته های به شدت آسیب دیده از بیماری کرونا اضافه شده است.

    رئیس سازمان جهاد کشاورزی تصریح کرد: این رسته‌ها شامل شامل واحدهای پرورش مرغ گوشتی و مرغ مادر گوشتی، مراکز تولید محصولات گلخانه ای سبزی و صیفی‌جات و مراکز عرضه و تولید گل و گیاهان زینتی و ماهیان زینتی است و مرجع تشخیص و برآورد خسارت واحدهای فعال در این زمینه هم  سازمان جهاد کشاورزی استان خواهد بود.

    وی درپایان یادآور شد: حمایت های پیش بینی شده دولت در راستای جبران خسارت‌های وارد شده به واحدهای تولیدی و خدماتی متاثر از شیوع ویروس کرونا صرفا مشمول بخش‌های غیر دولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

    برچسب ها