عصر خودرو

در پیشنهادهای یک فعال بخش خصوصی به دولت در دوران فراگیری کرونا مطرح شد;

حفظ زندگی و معیشت انسان‌ها؛ ضرورت زمان

عصر بازار- در شرایطی که کشور همچنان درگیر مقابله با COVID۱۹ است و این ویروس بر تمام جنبه‌های زندگی روزمره سایه افکنده، بنگاه‌های اقتصادی باید برنامه‌های ویژه‌ای برای هماهنگی با شرایط ویژه ناشی از این ویروس اتخاذ کنند تا بتوانند ضمن تضمین سلامت پرسنل خود، وضعیت کسب و کارها را نیز تحت کنترل نگهدارند و علاوه بر آن در این راه نیازمند توجه ویژه‌ای از سوی دولت هستند. در این زمینه بیوک علیمرادلو، یکی از مدیران با سابقه و فعال بخش خصوصی، راهکارها و پیشنهاداتی ارائه کرده است.

حفظ زندگی و معیشت انسان‌ها؛ ضرورت زمان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار»، مهندس بیوک علیمرادلو برای فعالین بخش خصوصی نامی شناخته شده است و با سابقه‌ای طولانی در صنعت قطعه سازی، خودروسازی و پیتروشیمی، از صاحب‌نظران با سابقه در حوزه صنعت و تولید به شمار می‌رود.
    علیمرادلو که سابقه مشاوره وزیر صمت را نیز در کارنامه خود دارد، با توجه به شرایط حاصل از COVID19 و لزوم توجه و همراستایی فعالیت‌های بخش خصوصی با شرایط حاصل از همه‌گیری این ویروس، نقطه نظرات خود را در قالب یک پروپوزال ارائه داده است که در آن علاوه بر مرور وضعیت حال حاضر، به طور مشخص درخواست های بنگاه‌های بخش خصوصی از دولت مطرح شده است.
    این فایل را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

    برچسب ها