عصر خودرو

قیمت مسکن در سال ۹۹ چه خواهد شد؟

عصر بازار- یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید: به دلیل افزایش شاخص‌های اقتصادی از جمله افزایش قیمت دلار، طلا، مصالح ساختمانی و گران شدن نرخ دستمزد قاعدتا در بازار قیمت مسکن با نوسان کوچکی مواجه خواهیم شد.

قیمت مسکن در سال ۹۹ چه خواهد شد؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از تجارت نیوز، یک کارشناس بازار مسکن در پاسخ به این پرسش که قیمت مسکن بعد از تعطیلات نوروز گران خواهد شد یا خیر؟ گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از خریداران نتوانستند قبل از نوروز خانه مورد نظر خود را خریداری کنند. بنابراین پس از تعطیلات نوروز شاهد موجی از تقاضا در بازار مسکن هستیم.

    منصور غیبی افزود: افزایش موج تقاضا در بازار مسکن مسکن پس از تعطیلات نوروز به معنای افزایش قیمت مسکن نیست؛ معتقدیم کسانی که قبل از نوروز نتوانستند خانه‌های خود را به متراژهای بالاتری تبدیل کنند در اواسط فرودین و اردیبهشت در بازار ورود می‌کنند و خانه مورد نظر خود را در بازار خریداری می‌کنند.

    او اظهار کرد: در بهمن ماه سال گذشته متوسط قیمت مسکن به 13 میلیون و 200 هزار تومان می‌رسید. به دلیل افزایش شاخص‌های اقتصادی از جمله افزایش قیمت دلار، طلا، مصالح ساختمانی و گران شدن نرخ دستمزد قاعدتا در بازار قیمت مسکن با نوسان کوچکی مواجه خواهیم شد.

    برچسب ها