عصر خودرو

ربیعی در حاشیه جلسه هیات دولت:

در زمینه تأمین کالاهای اساسی در سال ۹۹ ارز ۴۲۰۰ تومانی تأمین شده است

عصر بازار- سخنگوی دولت گفت: در جلسه امروز هسات دولت بحث کالاهای اساسی برای سال ۹۹ مطرح شد. خوشبختانه ارز مورد نیاز برای تأمین کالاهای اساسی به میزانی که وزارت صمت، بهداشت و کشاورزی نیاز دارند، تأمین شد. بنابراین در زمینه تأمین کالاهای اساسی در سال ۹۹ ارز ۴۲۰۰ تومانی تأمین شده است.

در زمینه تأمین کالاهای اساسی در سال ۹۹ ارز ۴۲۰۰ تومانی تأمین شده است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایلنا، علی ربیعی صبح امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت درباره مصوبات این جلسه گفت: در جلسه امروز بر روی کیت های تشخیص کرونا بسیار بحث شد و خوشبختانه در روز، تا بیست هزار کیت تست کرونا، تولید خواهد شد. البته بخش های دیگر هم شروع به تولید کیت کرده اند و سطح تولید، افزایش پیدا می کند.

  وی ادامه داد: در روزهای اول شروع ویروس، کیت کم داشتیم که با تلاش شرکت های دانش بنیان و وزارت دفاع الان وضعیت مناسبی داریم و به سمت بیست هزار کیت در روز می رویم که آمار مناسبی است.

  ربیعی با بیان اینکه خوشبختانه در هیچ استانی درباره آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از ویروس کرونا، سیر صعودی گزارش نشد، گفت: در برخی استان ها آمار با وضع ثابتی به جلو می رود و در بیشتر استان ها سیر، نزولی شده است. در چند استان تثبت شده است و نزولی نشده ولی در بیشتر استان ها نزولی شده است که خبر خوبی است.

  سخنگوی دولت با اشاره به برداشت اشتباهی پول از برخی حساب ها توسط بانک ها گفت: رئیس کل بانک مرکزی در جلسه امروز اعلام کرد که سایتی طراحی شده تا چنانچه اعتراضی ثبت شد، پول ها به سرعت به حساب مردم بازگردانده شود.

  وی با بیان اینکه اخیراً برخی اجناس، بدون منطق گران شده اند، گفت: قرار شد وزارت صمت تمهیدات بیشتری برای جلوگیری از این کار بیاندیشد. نباید به هیچ عنوان اجازه داد کالاهایی گران شود. البته برخی شوینده ها را خودمان اجازه دادیم گران شود اما در  سایر کالاها حتماً باید این موضوع کنترل شود.

  سخنگوی دولت در ادامه تشریح مصوبات جلسه امروز هیئت دولت گفت: بحث کالاهای اساسی برای سال 99 مطرح شد. خوشبختانه ارز مورد نیاز برای تأمین کالاهای اساسی به میزانی که وزارت صمت، بهداشت و کشاورزی نیاز دارند، تأمین شد. بنابراین در زمینه تأمین کالاهای اساسی در سال 99 ارز 4200 تومانی تأمین شده است.

  برچسب ها
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • بازار امروز ۲۵۷
    • بازار امروز ۲۵۶
    • بازار امروز ۲۵۵
    • بازار امروز ۲۵۴
    • بازار امروز۲۵۳
    • بازار امروز ۲۵۲
    • بازار امروز ۲۵۱
    • بازار امروز ۲۵۰
    • بازار امروز ۲۴۹
    آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
    آرشیو