برنجعصر خودرو

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت را داشتند؟

عصر بازار- سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری امید، بورس کالای ایران و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پالایش نفت لاوان و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت را داشتند؟
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 4هزار و 241واحدی کار خود پایان داد و تعداد 4میلیارد و 160میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 2هزار و 846میلیارد تومان در 629هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

    بر این اساس سهامداران شرکت‌های بانک تجارت، بانک سینا و قند ثابت خراسان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری امید، بورس کالای ایران و سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

    بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1365میلیون ورقه به‌ارزش 1494میلیارد تومان در 403هزار نوبت، آیفکس 8واحد افت کرد و در ارتفاع 6582واحد قرار گرفت.

    در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های اعتباری ملل، پخش البرز و توزیع دارو پخش افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پالایش نفت لاوان و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

    برچسب ها