عصر خودرو

عرضه اولیه مجازی در بورس تهران؛

کشف قیمت ۱۳۱۲۰ ریالی هر سهم "زکوثر"

عصر بازار- امروز چهارشنبه مورخ ۲۱ / ۱۲ / ۱۳۹۸ تعداد ۳۳۰ میلیون سهم از کل سهام قابل عرضه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با نماد "زکوثر" در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم به غیر از صندوق های سرمایه گذاری در روز عرضه اختصاص یافت و تعداد ۸۲ میلیون و پانصد هزارسهم نیز صرفأ به صندوق های سرمایه گذاری در روز معاملاتی شنبه مورخ ۲۴ / ۱۲ / ۱۳۹۸ به قیمت کشف شده در روز عرضه مورخ ۲۱ / ۱۲ / ۱۳۹۸ اختصاص خواهد یافت.

کشف قیمت ۱۳۱۲۰ ریالی هر سهم "زکوثر"
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از بورس تهران، امروز چهارشنبه مورخ 21 / 12 /  1398  طی مراسمی که به صورت آنلاین در فضای مجازی و آپارات رسمی بورس تهران پخش شد، تعداد 330 میلیون سهم در روز جاری جهت عرضه به عموم و 85 میلیون و پانصد هزار سهم جهت عرضه به صندوق های سرمایه گذاری در روز شنبه مورخ 24 / 12 / 1398 معادل 15 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با نماد "زکوثر" به قیمت هر سهم 13120 ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

    همچنین با عرضه اولیه این شرکت در بورس تهران تعداد شرکت های فعال در بورس به 334 شرکت رسید و به ارزش بازار 36080 میلیارد ریال افزوده شد.

    لازم به ذکر است شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با نماد "زکوثر" با ثبت بیش از 1675983 کد معاملاتی تخصیص عرضه اولیه را به خود اختصاص داد و حداکثر تعداد 200 سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت.

    یادآور می شود با توجه به توصیه های اکید بهداشتی در شرایط کنونی مبنی بر اهمیت پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و در راستای حفظ بهداشت و تندرستی همگانی و صیانت از سلامت شهروندان و اصحاب رسانه، مراسم

    برچسب ها