عصر خودرو

امکان مشاهده علت عدم تعلق بسته معیشتی فراهم شد

عصر بازار- امکان مشاهده عدم برخورداری از بسته حمایت معیشتی برای برخی از متقاضیان این بسته از طریق سایت hemayat.mcls.gov.ir فراهم و افراد می‌توانند علت نگرفتن بسته معیشتی را مشاهده کنند.

امکان مشاهده علت عدم تعلق بسته معیشتی فراهم شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایسنا، متقاضیان بسته معیشتی می‌توانند جهت مشاهده نتیجه بررسی و علت عدم برخورداری از بسته به سایت hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

  در ادامه نمونه‌ای از نحوه نمایش اطلاعات یک خانوار چهارنفره به نمایش گذاشته شده است.

  بر اساس آنچه در سایت حمایتی مشاهده می‌شود، برای هر سرپرست خانوار شناسه‌ای اقتصادی ـ اجتماعی ایجاد و نتیجه بررسی اطلاعات مالی و دارائی خانوار ارائه شده است.

  این در حالیست که درخواست برخی از متقاضیان نیز همچنان در نوبت بررسی قرار دارد و طبق پیامی که در سایت نمایش داده می‌شود باید کماکان منتظر دریافت پیامک برای مراجعه به سایت تا پایان دی ماه باشند.

  چندی پیش حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی اعلام کرده بود که از شش میلیون و 600 هزار درخواست ثبت شده در کددستوری #6369*، در مجموع سه میلیون و 70 هزار و 531 نفر شرایط بررسی اطلاعات مالی شان را از سوی دولت پذیرفتند که اطلاعات آنها به صورت سیستمی بررسی شد.

  وی همچنین گفته بود: در مجموع بنا به شرایط و شاخص‌هایی چون سفرخارجی، ملک، خودرو، شغل و .... که از قبل اعلام کرده بودیم، تعداد یک میلیون و 221 هزار و 191 نفر در قالب 419 هزار و 304 خانوار مشمول دریافت بسته شدند و به فهرست ما اضافه شدند. برای این افراد پیامک ارسال کردیم؛ در این پیامک آمده بود که «خانوار شما مشمول بسته حمایت معیشتی شده و دومرحله به صورت یکجا در تاریخ 10 دی ماه به حساب یارانه سرپرست خانوار واریز می‌شود؛ همچنین در این پیامک مبلغ به ریال و بانک عامل نیز قید شده بود».

  میرزایی پیش از این نیز با بیان اینکه مابقی، دو میلیون و 651 هزار نفر هستند که شرایط برخورداری از بسته را ندارند گفته بود: به زودی به آنها اطلاع رسانی می‌کنیم که وارد سایت شوند و علت عدم برخورداری از بسته را ببینند.

  برچسب ها
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • بازار امروز ۲۸۳
    • بازار امروز ۲۸۲
    • بازار امروز ۲۸۱
    • بازار امروز ۲۸۰
    • بازار امروز ۲۷۹
    • بازار امروز ۲۷۸
    • بازار امروز ۲۷۷
    • بازار امروز ۲۷۶
    • بازار امروز ۲۷۵
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ساعت پیش
    آرشیو