مدیران خودروعصر خودرو

لوک‌اویل صادرات نفت به مشتریان غربی را ازسرگرفت

عصر بازار- معاون شرکت لوک‌اویل گفت این شرکت انتقال نفت را پس از بروز آلودگی نفتی در خط لوله صادراتی دروژبا، به لطف توزیع از طریق کانال دیگری از سر گرفت.

لوک‌اویل صادرات نفت به مشتریان غربی را ازسرگرفت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از فارس، وادیم وروبایوو، معاون شرکت لوک‌اویل گفت این شرکت انتقال نفت را پس از بروز آلودگی نفتی در خط لوله صادراتی دروژبا را به لطف توزیع از طریق کانال دیگر از سر گرفت.

  وی افزود از طرف مشتریان دائمی غربی لوک‌اویل (خریداران نفتی شعبه جنوبی روژبا و در بلاروس) هیچ شکایتی در مورد تناقض در کیفیت نفت عرضه شده با پارامترهای مورد توافق وجود ندارد. ارسال نفت کاملا به اندازه حجم قرارداد ازسرگرفته شده است.

  وی خاطرنشان کرد شرکت خط لوله ترنس‌نِفت به لوک‌اویل این فرصت داده است تا عرضه نفت را از کانال‌های دیگر نظیر بنادر دریایی از سر بگیرد « این اقدام مانع از عواقب منفی اجرای قرارداد صادراتی شد.»

  به گزارش فارس، از بیستم ماه آوریل، آلودگی نفتی روسیه را مجبور کرد تا جریان نفت از خط لوله دروژبا، مجرای کلیدی برای تامین نفت اروپای شرقی و آلمان را متوقف کند. از آن زمان تاکنون حدود پنج میلیون تن نفت روسیه به مقصد اروپا از طریق این خطوط لوله متوقف مانده است.

  روسیه مجبور به قطع صادرات نفت به مشتریان خود در بلاروس، اوکراین، لهستان، آلمان و تعدادی از کشورهای آسیای میانه شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی