مدیران خودروعصر خودرو

اداره اطلاعات انرژی آمریکا؛

رشد تولید نفت آمریکا از پیش بینی قبلی کمتر شد

عصر بازار- اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه خود اعلام کرد تولید نفت آمریکا در سال میلادی جاری ۱.۳۶ میلیون بشکه در روز رشد کرده و به ۱۲.۳۲ میلیون بشکه در روز می‌رسد که ۱۴۰ هزار بشکه در روز کمتر از پیش بینی قبلی است.

رشد تولید نفت آمریکا از پیش بینی قبلی کمتر شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایسنا، این آژانس که بخش تحلیلی وزارت انرژی آمریکا است اعلام کرد در سال 2020 تولید نفت آمریکا 94 هزار بشکه در روز رشد می‌کند که هزار بشکه در روز بیشتر از پیش بینی قبلی است.

  با وجود کندی رشد تولید در سال 2019 اداره اطلاعات انرژی آمریکا انتظار دارد تولید نفت آمریکا در سال‌های 2019 و 2020 به رکورد جدیدی صعود کند و میزان تولید تا پایان سال 2020 به طور میانگین به 13.5 میلیون بشکه در روز افزایش پیدا کند.

  رونق تولید نفت آمریکا تا حدود زیادی به دلیل فعالیت صنعت شیل بوده که کمک کرده این کشور روسیه و عربستان سعودی را پشت سر گذاشته و به بزرگترین تولیدکننده نفت جهان تبدیل شود.

  بر اساس گزارش رویترز، رشد تولید در سال‌های 2019 و 2020 تا حد زیادی به دلیل رشد تولید در خشکی خواهد بود در حالی که پیش بینی می‌شود تولید فراساحلی در خلیج مکزیکو 190 هزار بشکه در روز در سال 2019 و 130 هزار بشکه در روز در سال 2020 صعود کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی