مدیران خودروعصر خودرو

قیمت مرغ در بازار به ثبات رسید

عصر بازار- یک مقام مسئول، گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۱۰ هزار و ۳۰۰ و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها ۱۵ هزار تومان است.

قیمت مرغ در بازار به ثبات رسید
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی از ثبات نرخ مرغ نسبت به روزهای اخیر در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 9 هزار و 800 تا 10 هزار و 300 و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها 13 هزار و 500 تا 15 هزار تومان است.

  به گفته وی، با توجه به شرایط کنونی عرضه و تقاضا پیش بینی می‌شود که قیمت مرغ در همین حد باقی بماند و نوسان چندانی نداشته باشد.

  یوسفی، نرخ واقعی هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری را 9 هزار و 500 و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها را 12 تا 13 هزار تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به نوسان نرخ نهاده‌های دامی، مرغداران نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار را قبول ندارند.

  رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با انتقاد از توزیع مرغ گرم با نرخ مصوب 9 هزار و 800 تومان در میادین میوه و تره بار بیان کرد: با وجود آنکه تمامی آحاد جامعه به مرغ گرم ارزان قیمت در میادین میوه و تره بار دسترسی دارند، اما دلیلی ندارد که این مرغ در اختیار تمامی قشر‌ها قرار گیرد به طوریکه افراد با درآمد بالا مرغ ارزان قیمت خریداری کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی