مدیران خودروعصر خودرو

راز سرقت ۲۸۰ کیلوگرم زعفران برملا شد

عصر بازار- فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از بازداشت سارقان ۲۸۰ کیلوگرم زعفران خشک خبر داد.

راز سرقت ۲۸۰ کیلوگرم زعفران برملا شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از تسنیم، سردار محمدکاظم تقوی با اعلام خبر بازداشت سارقان زعفران درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره سرقت محموله زعفران خشک از یک شرکت فرآوری و بسته‌بندی زعفران در شهرستان تربت حیدریه به فوریتهای پلیسی 110، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود: تحقیقات اولیه پرونده نشان داد که سارقان 280 کیلوگرم زعفران خشک را که بر اساس نظر کارشناسان  42 میلیارد ریال برآورد شده، به سرقت برده‌اند.

  وی خاطرنشان کرد: بررسی‌های اولیه مأموران کلانتری 12 تربت حیدریه با توجه به شیوه سرقت مذکور به نقطه‌ای معطوف شد که پلیس، دو کارمند این شرکت را به عنوان مظنون تحت نظر قرار دادند.

  تقوی ادامه داد: مأموران  پس از تکمیل تحقیقات پرونده و هماهنگی با مقام قضایی وارد عمل شده و دو متهم پرونده را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

  این مقام انتظامی تصریح کرد: این دو متهم که در برابر شواهد و ادله موجود راهی جز بیان حقیقت نمی‌دیدند، اعتراف کردند که با طراحی نقشه سرقت، شبانه وارد شرکت شده و 280 کیلو زعفران خشک را به سرقت برده‌اند.

  فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از تحویل 2 متهم پرونده به مراجع قضایی خبر داد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی