مدیران خودروعصر خودرو

با انعقاد بیش از ۳۱۰ هزار قرارداد لقب گرفت؛

«سررسید اسفند» نگین بازار آتی زعفران

عصر بازار- طی هفته گذشته در بورس کالای ایران معامله گران در حالی تعداد ۳۷۱ هزار و ۵۹۰ قرارداد آتی زعفران را به ارزشی بیش از ۴۷۴۴ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال منعقد کردند که قرارداد آتی نگین زعفران سررسید اسفند ماه ۹۷ با حدود ۳۱۰ هزار قرارداد، به عنوان نگین معاملات هفتگی بازار آتی زعفران لقب گرفت.

«سررسید اسفند» نگین بازار آتی زعفران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از کالا خبر، در جریان معاملات هفته قبل در بازار مشتقه در چهار سررسید معاملاتی فعال در بازار در حالی این تعداد قرارداد آتی زعفران منعقد شد که بیشترین حجم و ارزش معاملاتی مربوط به قرارداد آتی زعفران نگین تحویل اسفند 97 بود. بطوریکه معامله گران در این سررسید معاملاتی بیش از 310 هزار و 892 قرارداد آتی منعقد کردند و ارزش 4134 میلیارد و 143 میلیون ریالی را رقم زدند.

    در سررسید بهمن ماه هم بیش از 60 هزار قرارداد آتی زعفران نگین به ثبت رسید و ارزش 604 میلیارد و 312 میلیون ریال برای آن رقم خورد.

    در دو سررسید بهمن و اسفند ماه قرارداد آتی زعفران رشته ای نیز در مجموع 694 قرارداد منعقد شد که انعقاد این تعداد قرارداد ارزش معاملاتی حدود 5 میلیارد و 621 میلیون ریالی را در پی داشت.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی