مدیران خودروعصر خودرو

قیمت سکه تمام حدود ۵۰۰ هزار تومان حباب دارد

عصر بازار- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه) در بازار سه میلیون و ۶۸۰ هزار تومان به خریداران عرضه شد و بنابراین بهای آن حدود ۵۰۰ هزار تومان نسبت به نرخ واقعی آن حباب دارد.

قیمت سکه تمام حدود ۵۰۰ هزار تومان حباب دارد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایرنا، بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به سه میلیون و 570 هزار تومان رسیده و نیم سکه یک میلیون و 910 هزار تومان فروخته شد.
  معامله گران هر قطعه ربع سکه را یک میلیون و 180 هزار تومان و هر سکه گرمی را 645 هزار تومان عرضه کردند.
  همچنین در حالی که در بازارهای جهانی بهای هر اونس طلا حدود یک هزار و 285 دلار قیمت گذاری می شود، بهای هر مثقال طلا در بازار تهران یک میلیون و 450 هزار تومان و هر گرم طلای خام 18 عیار 334 هزار و 730 تومان تعیین شده است.
  در بازار ارز نیز، قیمت ارزهای عمده در صرافی های بانکی نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و هر یورو 12 هزار و 500تومان و هر دلار آمریکا 10 هزار و 545تومان عرضه شد.
  دیروز در سامانه سنا بهای فروش هر یورو به طور میانگین 12 هزار و 455 تومان و هر دلار آمریکا 10 هزار و 650 تومان بود و در سامانه نیما حواله هر یورو 9 هزار و 926 تومان به فروش رفت اما داد و ستدی روی حواله های دلاری انجام نشد.
  نرخ ها در سامانه سنا بیانگر معاملات انجام شده توسط بانک ها و صرافی‌های مجاز کل کشور است و در سامانه نیما حواله های ارزی مبادله می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی