مدیران خودروعصر خودرو

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس :

کشف قیمت واقعی نرخ ارز در بازار ثانویه نیازمند گذشت زمان

عصر بازار- رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس گفت:کشف قیمت واقعی نرخ ارز در بازار ثانویه نیازمند گذشت بازه زمانی منطقی و معقول است.

کشف قیمت واقعی نرخ ارز در بازار ثانویه نیازمند گذشت زمان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از خانه ملت ، حمیدرضا فولادگر، درباره تشکیل نخستین جلسه ستاد بودجه سال 98 گفت:ارائه به موقع بودجه یکی از نکات مهمی است که باید دولت ها رعایت کنند و طبیعی است برای تقدیم لایحه بودجه به مجلس در 15 آذرماه هر سال، باید از مدت ها قبل مقدمات کار انجام شود. 

  رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، افزود: بودجه سال 98 باید با لحاظ سیاست های اقتصاد مقاومتی و سیاست های برنامه ششم توسعه تدوین شود و در  بودجه ریزی سال آینده باید به موضوع مقابله با تحریم ها نیز توجه جدی شود.

  نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:با توجه به اینکه تحریم ها ممکن است فروش نفت را با مسائلی روبرو کند بنابراین باید به موضوع کاهش درآمدهای نفتی نیز توجه شود هر چند که با اجرای صحیح سیاست های مقاومتی می توان به این بحث رسیدگی کرد چرا که در سیاست های اقتصاد مقاومتی روی کاهش اتکای بودجه به درآمدهای نفت توجه شده است.  

  جلوگیری از فرارهای مالیاتی در سال 98 ضرورت دارد

  فولادگر در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:در شرایط جنگ اقتصادی باید برای رشد درآمدهای کشور با بکارگیری روش های مختلف، تلاش شود بطور مثال باید درآمدهای مالیاتی افزایش یابد اما این به معنی افزایش میزان مالیات نیست بلکه باید از فرارهای مالیاتی جلوگیری شود.

  وی ادامه داد:بهبود فضای کسب و کار و شرایط تولید از موارد مهم در تدوین بودجه سال 98 باید باشد در این رابطه باید موانع تولید رفع شود چرا که رونق تولید در آینده به رشد درآمدهای مالیاتی کشور نیز کمک می کند.

  کدام تاکتیک ها در بودجه سال 98 لحاظ شوند؟

  فولادگر ادامه داد:توجه به ساماندهی بازار ارز، ارتقای انضباط مالی،واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی،مدیریت نقدینگی و رونق صنعت ساختمان از مولفه های مهمی است که در بودجه سال 98 باید لحاظ شود.    

  کشف قیمت های واقعی نرخ ارز در بازار ثانویه نیازمند گذشت بازه زمانی منطقی و معقول است

  رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:باید پذیرفت واقعی شدن قیمت ارز می تواند یک فرصت نیز باشد تا از قاچاق کالا جلوگیری شود.کشف قیمت واقعی نرخ ارز در بازار ثانویه نیازمند گذشت بازه زمانی منطقی و معقول است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز
  • بازار امروز ۱۵۳
  • بازار امروز
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو